T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü Gölbaşı Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI
Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü Gölbaşı Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Hastane Kadromuz Güçleniyor

Güncelleme Tarihi: 05/11/2019

doktor.jpg

“Sağlıkta Kalite”  ilkesiyle hizmetlerine devam eden Gölbaşı Devlet Hastanesi, Kardiyoloji Uzmanı  Dr. Mustafa Fehmi BİRECİKLİOĞLU ve  Psikolog Ensar ARSLAN ın   kadroya katılmasıyla birlikte daha da güçleniyor.

Uzman Dr. Mustafa Fehmi BİRECİKLİOĞLU kimdir?

1989  Şanlıurfa doğumlu olan Dr. Mustafa Fehmi BİRECİKLİOĞLU İlköğretim ve liseyi  Şanlıurfa'da bitirdi.

2007-2013 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi  öğrenimini tamamladıktan sonra mecburi hizmeti  Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde yaptı.

2014-2019 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Ana Bilim dalında ihtisasını tamamladı.

Psikolog Ensar ARSLAN kimdir?

     1987 yılı Adıyaman doğumlu olan psikolog Ensar Arslan Adıyaman Rekabet Kurumu Lisesini bitirdi , 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Psikolog  bölümünden mezun olduktan sonra Şanlıurfa Halk Sağlığı Müdürlüğünde bir süre psikolog olarak görev yaptı , daha sonra Batman Üniversitesinde Deneysel Psikoloji Anabilim Dalında araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2019 Ekim ayı itibariyle  Gölbaşı  Devlet hastanesinde psikolog olarak göreve  başladı.

    Ergen ve yetişkin psikoterapisi, anksiyete (kaygı) bozukluğu, depresyon, obsesif kompülsif  bozukluk gibi konular başta olmak üzere pek çok konularda hasta kabul edecektir.