T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü Gölbaşı Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI
Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü Gölbaşı Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başhekim

Güncelleme Tarihi: 27/12/2018

Dr.Selim KUŞAĞLI    1979  yılında Mersin ilinde doğdu. İlk eğitimini Mersin' de , orta ve lise eğitimini Adıyaman Gölbaşı ilçesinde tamamladı. 1998-2004 yılları arasında 19 Mayıs Üniversitesi' nde  Tıp Fakültesi eğitimini tamamladı.     
   2004 yılında Adıyaman Gölbaşı ilçesi Belören Sağlık Ocağı' nda Pratisyen Hekim olarak göreve başladı. 2006-2014 yılları arasında Adıyaman Gölbaşı ilçesinde Aile Hekimi  olarak çalıştıktan sonra, 2014 yılında Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi' nde Başhekim olarak görev yapmaya başladı.
     2015-2016 yılları arasında İnönü Üniversitesi' nde  Sağlık Kurumları Yöneticiliği alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 
   Evli ve 2 çocuk babası olan Dr.Selim KUŞAĞLI 2014 yılından bu yana Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi' nde Başhekim olarak görevine devam etmektedir.

     

Sağlık Bakanlığımızın destekleriyle, Yeni binamızda tüm olanaklarımızı hastalarımızın daha kaliteli ve konforlu sağlık hizmeti alabilmesi için kullanmaktayız. Sizlere hep daha iyi sağlık hizmeti sunabilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz.

Çalışanlarımızın da bu heyecanı tüm benlikleriyle yaşadıklarına inanıyor ve güveniyorum. Hastalarımızın en iyi sağlık hizmetini aldığı, çalışanlarımızın da şevkle çalıştığı bir hastane olmak istiyoruz. Hasta ve çalışan memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarma gayreti içindeyiz.

Bu amaçla hastanemizde pek çok yenilik yaptık.  polikliniklerimizde sizlerin daha kaliteli sağlık hizmeti alabilmesi için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Siz değerli hastalarımızın memnuniyetinin artması, bu çalışmalarımızda bizler için en büyük güç olacaktır.

Bu çalışmalarımızı sizlerle paylaşabilmek için en önemli unsurlardan biri olan hastanemiz Web sitesini yeniledik. Yeni yüzümüzle karşınıza çıkıyor ve Web sitemizi beğeneceğinizi umuyoruz.

Hastalıkta ve Sağlıkta hep yanınızdayız. Acil şifalar dilerim.

Dr.Selim KUŞAĞLI